Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

Kam za športom?

Prinášame Vám prehľad víkendových športových podujatí.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: DANIEL STEHLÍK/CVAK.SK)

VÝCHOD. Regionálne futbalové súťaže majú na programe svoje posledné kolá. Kým o niektorých postupujúcich je už dávno rozhodnuté, niektoré súťaže ponúknu zaujímavú zápletku až do samotného konca.

Okrem futbalu je na programe aj Zlatá európska liga vo volejbale. Reprezentačné družstvá mužov a žien sa predstavia v Humennom a Poprade.

Futbal

SFZ

I. liga SD U19, 33. kolo – 12. 6., 16. h: 1. FC Tatran Prešov – Poprad, 16. 6., 11. h: Michalovce – Trenčín.

I. liga MD U17, 33. kolo – 12. 6., 14. h: Poprad – 1. FC Tatran Prešov, 15. 6., 11. h: Trenčín – Michalovce.

I. liga MD U16, 33. kolo – 12. 6., 16.15 h: Poprad – 1. FC Tatran Prešov, 15. 6., 13.15 h: Trenčín – Michalovce.

I. liga SŽ U15 Stred+Východ (nadstavbová časť o titul), 14. kolo – 15. 6., 11. h: Dukla B. Bystrica – 1. FC Tatran Prešov, Žilina – Michalovce.

I. liga SŽ U15 Východ (NČ o umiestnenie), 14. kolo – 13. 6., 15. h: Trebišov – Vranov, 16. 6., 10. h: Stropkov – Spišská N. Ves, Snina – Bardejov.

I. liga SŽ U14 Stred+Východ (NČ o titul), 14. kolo – 15. 6., 13. h: Dukla B. Bystrica – 1. FC Tatran Prešov, Žilina – Michalovce.

I. liga SŽ U14 Východ (NČ o umiestnenie), 14. kolo – 13. 6., 17. h: Trebišov – Vranov, 16. 6., 12. h: Stropkov – Spišská N. Ves, Snina – Bardejov.

I. liga MŽ U13 Východ, 22. kolo – 12. 6., 16. h: Humenné – Spišská N. Ves, 15. 6., 10. h: Michalovce – Bardejov, Stropkov – Vranov, 16. 6., 10. h: Trebišov – Poprad.

I. liga MŽ U12 Východ, 22. kolo – 12. 6., 17.30 h: Humenné – Spišská N. Ves, 15. 6., 11.30 h: Michalovce – Bardejov, Stropkov – Vranov, 16. 6., 11.30 h: Trebišov – Poprad.

VsFZ

III. liga, 30. kolo – 15. 6., 17. h: FC Košice – Bardejovská N. Ves, Vranov – Giraltovce, Spišská N. Ves – Humenné, 16. 6., 17. h: Š. Michaľany – Stropkov, Svidník – Plavnica, Krompachy – V. Revištia.

IV. liga Sever, 30. kolo – 15. 6., 17. h: Stará Ľubovňa – Ľubotice, 16. 6., 10.30 h: Poprad B – N. Hrušov, 17. h: Záhradné – Raslavice, Kračúnovce – Medzilaborce, Soľ – Fintice, Sp. Podhradie – Ptičie, Gerlachov – Tatran Zámutov, Svit – Sabinov.

IV. liga Juh, 30. kolo – 16. 6., 10.45 h: Geča 73 – Rudňany, 17. h: Pavlovce nad Uhom – Strážske, Čičarovce – Krásnohorské Podhradie, Topoľany – Sobrance, Sokoľany – Kechnec, Medzev – Petrovce nad Laborcom, V. Kapušany – Kalša, Slávia TU Košice – Čaňa.

V. liga Šarišská, 26. kolo – 16. 6., 17. h: Kurima – Kamenica, Bardejov-Dlhá Lúka – Gaboltov, Demjata – Koprivnica, Ražňany – Dubinné, Župčany – Široké, Čirč – Pušovce, Chminianska N. Ves – V. Šariš.

V. liga Podtatranská, 26. kolo – 15. 6., 17. h: Sp. Belá – Levoča, Odorín – V. Tatry, Harichovce – Hrabušice, Olcnava – Ľubica, Kežmarok – Nálepkovo, V. Lomnica – Kluknava, Hranovnica – Spišská St. Ves.

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 26. kolo – 15. 6., 17. h: Borov – V. Žipov, 16. 6., 17. h: Belá nad Cirochou – Jasenov, Brekov – Hencovce, Pakostov – Stakčín, Sačurov – Ulič, Bystré – Kamenica nad Cirochou, Rudlov – Seč. Polianka.

V. liga Zemplínska, 26. kolo – 16. 6., 17. h: Cejkov – Močarany, Vinné – Lastomír, Čierna nad Tisou – Michaľany, Úpor – Parchovany, Kráľovský Chlmec – Streda nad Bodrogom, Krišovská Liesková – M. Horeš, Zempl. Teplica – Nacina Ves.

V. liga Košicko-gemerská, 26. kolo – 16. 6., 17. h: Perín – V. Ida, Poproč – Ždaňa, Košická N. Ves – Kokšov-Bakša, Čečejovce – Haniska, Bidovce – Lok. Košice B, Ťahanovce – Seňa, M. Ida – Budimír.

II. liga SD U19 Východ (NČ o postup), 18. kolo – 12. 6., 15. h: Sabinov – Lipany, 15. 6., 10. h: Stropkov – Galaktik Košice, Humenné – Bardejov, Lok. Košice – Ľubotice, 16. 6., 10. h: FC Košice – Spišská N. Ves.

II. liga MD U17 Východ (NČ o víťaza), 18. kolo – 12. 6., 17.15 h: Sabinov – Lipany, 15. 6., 12.15 h: Stropkov – Galaktik Košice, Humenné – Bardejov, Lok. Košice – Ľubotice, 16. 6., 12.15 h: FC Košice – Spišská N. Ves.

ObFZ Prešov

VI. 3b liga, 26. kolo – 16. 6., 16.30 h: Ľubotice B – Chmiňany, Pečovská N. Ves – Dubovica, Torysa – Nemcovce, Hermanovce – Kendice, Gregorovce – M. Šariš, Uz. Šalgov – Rožkovany, V. Šebastová – Š. Dravce.

VII. liga, 26. kolo – 16. 6., 10.30 h: Hrabkov – Š. Sokolovce, 16.30 h: Jakubovany – Š. Bohdanovce, Terňa – Kokošovce, Záborské – Ostrovany, Žipov – Fričovce, Brezovička – Žehňa, Drienov – Kapušany.

ObFZ Bardejov

VI. liga, 26. kolo – 15. 6., 16. h: Abrahámovce – Marhaň, 16. 6., 14.30 h: Malcov – Porúbka, Lopúchov – Osikov, 17.30 h: Kľušov – Poliakovce, Šiba – Stuľany, Zborov – Kurov.

ObFZ Vranov

VI. liga, 18. kolo – 16. 6., 17. h: Kamenná Poruba – Tovarné, Čierne nad Topľou – Sedliská, Roma Zámutov – Vechec, Čaklov – Roma N. Hrabovec, Dlhé Klčovo – Poša

ObFZ Humenné

I. trieda, 26. kolo – 16.6., 17 h: Vyšná Sitnica – Koškovce, Krásny Brod – Dlhé nad Cirochou, Lackovce – Zemplínske Hámre, Lukačovce – Nižná Sitnica, Ubľa – Lieskovec, Radvaň nad Laborcom – Ohradzany, Habura – Ladičkovce

ObFZ Michalovce

VI. liga, 26. kolo – 16.6., 17 h: Pozdišovce – Zalužice, Krásnovce – Zemplínska Široká, Vyšné Remety – Záhor, Palín – Hatalov, Žbince – Budkovce, Vojany – Dúbravka, Trhovište – Poruba pod Vihorlatom

ObFZ Košice – okolie

VI. liga, 26. kolo – 16.6., 17 h: Tatran Jasov – Rozhanovce, Košické Oľšany – Zdoba, Nová Polhora – Vyšná Myšľa, Mokrance – Dvorníky – Včeláre, Turňa nad Bodvou – Kysak, Sady nad Torysou – Paňovce, Valaliky – Svinica

POFZ

VI. liga, 26. kolo – 16.6., 15. h: Sp. Bystré – Poprad – Stráže, 17. h: Huncovce – Sp. Belá B, Hôrka – L. Teplička, Toporec – Veľký Slavkov, Vikartovce – Batizovce, Štrba – Sp. Hrhov

SOFZ

VI. liga, 26. kolo – 16.6., 17. h: Spartak Bystrany – SŠM Bystrany, Gelnica – Prakovce, Mníšek nad Hnilcom – Helcmanovce, Smižany – Letanovce, Chrasť nad Hornádom – Kojšov, Margecany – Jamník

ObFZ Rožňava

VI. liga, 26. kolo – 16.6., 17 h: Dobšiná – Kružná, Dlhá Ves – Štítnik, Krásnohorská Dlhá Lúka – Plešivec, Rudná – Rožňavské Bystré, Drnava – Honce, Vyšná Slaná – Hrhov

Ondavský futbalový zväz

VI. liga, 26. kolo – 15.6., 17. h: Bukovce – Rovné, Stročín – Radoma, Kalnište – Kuková, Tisinec – Breznica, Sitníky – Lomné, Miňovce – Lúčka⋌

Volejbal

Zlatá Európska liga 2019, Mestská športová hala v Humennom, Muži: 12. júna o 16:00 hod.: Slovensko – Lotyšsko, Ženy: 12. júna o 20:00 hod.: Slovensko – Česko, Aréna Poprad, Muži: 15. júna o 18:00 hod.: Slovensko – Belgicko, Ženy: 15. júna o 15:30 hod.: Slovensko – Ukrajina._novy_riadok_

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Gemer

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 132
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 205
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 375
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 158
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 319
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 298
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 861
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 749
  9. Prvá dáma festivalu 1 638
  10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 506
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z MY Gemer

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


11 h

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Asociáciou pre podporu rozvoja ICM v Českej republike vytvorili inovatívnu mapu príležitostí zameranú na sebarozvoj mladých.


(PR) 12 h

Hosťom relácie je viceprezident iClinic Bratislava Capitals, Dušan Pašek.


16 h
Na košickom štadióne Lokomotívy privítali pápeža tisíce ľudí.

Davy ľudí majú za sebou nezabudnuteľný zážitok.


14. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


8 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 13 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


12 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


10 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu