Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Zo zelených stolov

Ako sa darilo gemerským tímom

Extraliga muži, 4.kolo

TJ STO Nižná - Interspead Nové Zámky 5:5 (Bednár T. 3.5/0, Drbiak Z. 1/2, Bednár M. 0.5/3 - Filaga M. 2/1, Ozorák Š. 2/1.5, Machalík I. 1/2.5)

ŠKST Ružomberok - SK Vydrany 3:6 (Truska M. 1/2, Hodor M. 1/2, Kaššay A. 1/2 - Lelkeš Z. 3/0, Novota S. 2/1, Peko Š. 1/2)

TJ STO Nižná - SK Vydrany 0:6 (Bednár T. 0/2, Bednár M. 0/2, Drbiak Z. 0/2 - Peko Š. 2/0, Novota S. 2/0, Lelkeš Z. 2/0)

ŠKST Ružomberok - Interspead Nové Zámky 6:2 (Kaššay A. 3/0, Truska M. 2/1, Jahoda D. 1/0, Hodor M. 0/1 - Filaga M. 2/1, Machalík I. 0/2, Ozorák Š. 0/3)

Skryť Vypnúť reklamu

Ostatné stretnutia sú preložené na 7. - 8. decembra 2018.

Tabuľka

1. Vydrany 7 7 0 0 42:8 21

2. Ružomberok 7 3 2 2 32:28 15

3. Čadca 5 4 1 0 29:16 14

4. Malacky 5 4 0 1 26:9 13

5. Vranov 5 4 0 1 25:13 13

6. Rybník 5 3 0 2 23:22 11

7. Michalovce 5 2 1 2 17:21 10

8. Valča 5 2 0 3 21:23 9

9. N. Zámky 7 0 1 6 16:41 8

10. Nižná 7 0 1 6 13:41 8

11. Rožňava 5 1 0 4 18:26 7

12. D. N. Ves 5 1 0 4 13:27 7

1. liga ženy východ, 2. kolo

Orion Belá/Cirochou - Orion Belá/Cirochou B 10:0 (Krešilová A. 3.5/0, Hudáková I. 3.5/0, Gajdošová L. 3/0 - Ďutmentová K. 0/3, Lukačová K. 0/3.5, Országhová R. 0/3.5)

Geológ Rožňava - KST ZŠ Turč. Teplice 6:4 (Sokolská A. 3.5/0, Černická A. 2.5/1, Hricová J. 0/3 - Kľaková M. 2/1, Marčeková Ľ. 1/2.5, Ižipová Z. 1/2.5)

KST ZŠ Turč. Teplice - Orion Belá/Cirochou 0:10 (Ižipová Z. 0/3, Kováčová Z. 0/3.5, Kľaková M. 0/3.5 - Krešilová A. 3.5/0, Hudáková I. 3.5/0, Gajdošová L. 3/0)

Skryť Vypnúť reklamu

Orion Belá/Cirochou B - Geológ Rožňava 3:7 (Ďutmentová K. 1/2, Lukačová K. 1/2.5, Országhová R. 1/2.5 - Černická A. 3.5/0, Sokolská A. 3.5/0, Hricová J. 0/3)

Orion Belá/Cirochou B - KST ZŠ Turč. Teplice 2:8 (Lukačová K. 1.5/2, Országhová R. 0.5/3, Ďutmentová K. 0/3 - Kľaková M. 3/0, Ižipová Z. 3/0, Marčeková Ľ. 2/0.5, Kováčová Z. 0/1.5)

Geológ Rožňava - Orion Belá/Cirochou 1:9 (Sokolská A. 1/2.5, Hricová J. 0/3, Černická A. 0/3.5 - Krešilová A. 3.5/0, Hudáková I. 3.5/0, Gajdošová L. 2/1)

Tabuľka

1. Belá n/C 6 6 0 0 58:2 18

2. Rožňava 6 4 0 2 27:33 14

3. T. Teplice 6 2 0 4 26:34 10

4. Belá n/C B 6 0 0 6 9:51 6

VSSTZ Košice - 2. liga, muži

7. kolo

Fortuna Kežmarok B - ŠKP PŠ Košice 6:12 (K. Kovalčík 2, M. Škára 2, J. Lešundák 1, M. Harabin 1 – M. Kuruc 3.5, P. Kočkin 3.5, D. Sekáč 2.5, I. Slivka 2.5)

Skryť Vypnúť reklamu

ŠKST Humenné - MKST Veľké Kapušany 16:2 (T. Dubec 4.5, I. Serbák 4.5, M. Begala 3.5, D. Stoják 3.5 – M. Jenčík 2)

ŠKST Sokol Vojčice - OŠK Šariš. Michaľany 10:8 (T. Revaj 4.5, L. Kolody 3, M. Kolody 1.5, J. Baran 1 – P. Roba 3.5, J. Gombik ml. 2.5, J. Gombik st. 2)

STJ Družba Bardejov - STK Zbereko Košice 9:9 (M. Shulepov 4, M. Sawczak ml. 3.5, P. Lukáč 1, M. Sawczak st. 0.5 – R. Cisko 3, M. Pataky 2.5, O. Vaňo 2.5, F. Fekete 1)

STO Valaliky B - ŠKST Michalovce B 9:9 (R. Hurka 3.5, J. Kacvinský 2.5, Ľ. Sisák 2, E. Labošová 1 – D. Šinkárová 4, M. Dráb 3.5, M. Bajcura 1.5)

ŠKST Margecany - Geológ Rožňava B 13:5 (J. Zahornacký 4, E. Šiška 3.5, M. Pacák 3, Ľ. Tomaga 2.5 – Z. Gallo 2, G. Guľkáš 1.5, A. Ružik 1, J. Letanovský 0.5)

6. kolo

ŠKP PŠ Košice - ŠKST Margecany 11:7 (M. Kuruc 4, D. Sekáč 3.5, P. Kočkin 2.5, I. Slivka 1 – M. Pacák 3, Ľ. Tomaga 2.5, E. Šiška 1.5)

Geológ Rožňava B - STO Valaliky B 10:8 (J. Letanovský 2.5, G. Guľkáš 2.5, Ľ. Leitner 0.5, A. Ružik 0.5, 4xWO – R. Hurka 4, J. Kacvinský 2, Ľ. Sisák 2)

ŠKST Michalovce B - STJ Družba Bardejov 10:8 (D. Šinkárová 4, M. Bajcura 2, M. Dráb 2, J. Blaško 2 – M. Shulepov 3.5, M. Sawczak ml. 2.5, M. Sawczak st. 1.5, P. Lukáč 0.5)

STK Zbereko Košice - ŠKST Sokol Vojčice 7:11 (R. Cisko 2.5, O. Vaňo 2, F. Fekete 1.5, M. Pataky 1 – M. Kolody 4.5, T. Revaj 3.5, L. Kolody 2, J. Baran 1)

OŠK Šariš. Michaľany - ŠKST Humenné 9:9 (P. Roba 4, J. Gombik ml. 3, J. Gombik st. 2 – D. Stoják 3.5, I. Serbák 2.5, T. Dubec 1.5, M. Begala 1.5)

MKST Veľké Kapušany - Fortuna Kežmarok B 12:6 (M. Jenčík 4, Š. Eštok 3.5, J. Lakatoš 3.5, P. Sabo 1 – K. Kovalčík 2.5, Z. Nycz 2, J. Lešundák 1, M. Harabin 0.5)

Tabuľka

1. Michalovce B 7 5 2 0 79:47 19

2. Bardejov 7 5 1 1 84:42 18

3. Humenné 7 4 3 0 83:43 18

4. V. Kapušany 7 5 0 2 66:60 17

5. Vojčice 7 3 2 2 62:64 15

6. PŠ Košice 7 3 1 3 62:64 14

7. Valaliky B 7 1 4 2 65:61 13

8. Š. Michaľany 7 2 1 4 62:64 12

9. Zbereko KE 7 2 1 4 59:67 12

10. Rožňava B 7 2 1 4 45:81 12

11. Margecany 7 2 0 5 52:74 11

12. Kežmarok B 7 0 0 7 37:89 7

VSSTZ Košice - 4. liga, Spišsko - Gemerská, muži

7. kolo

BBF Spišská Nová Ves - S.T.K. Plešivec 11:7 (J. Sagula 4.5, L. Novotný 3.5, T. Farkašovský 2.5, V. Pavľák 0.5 – P. Bakoš 2, N. Bakoš 2, F. Nemčok 2, S. Drenko 1)

STK Gemerská Poloma - ŠKST Margecany B 13:5 (R. Babič 4.5, M. Trojan 4.5, P. Čarnoky 2, W. Leitner 2 – J. Zahornacký 2.5, I. Hanko 1, S. Trojan 1, R. Bobák 0.5)

ŠK Harichovce - OTJ STO Jamník 14:4 (M. Hadidom 4, L. Lizanec 3.5, Ľ. Hrušovský 3.5, F. Mlynarčík 3 – J. Balla 3.5, M. Grzyb 0.5)

ŠKST Spišské Vlachy B - AŠK Maria Huta B 12:6 (J. Gurčík 4, M. Hric 3.5, P. Lesniak 3.5, B. Nemčík 1 – A. Šebestyenová 3.5, M. Stopko 1.5, I. Bašti 1)

STO Letanovce B - Geológ Rožňava C 7:11 (D. Urban 2.5, P. Biskup st. 2, P. Gabriš 1.5, L. Solár 1 – G. Guľkáš 4.5, J. Gallo ml. 3.5, I. Minčev 3)

6. kolo

S.T.K. Plešivec - STO Letanovce B 7:11 (S. Drenko 2.5, P. Bakoš 2, N. Bakoš 1.5, P. Oleár 1 – R. Lesňák 4.5, L. Solár 4.5, P. Gabriš 1, D. Urban 1)

Geológ Rožňava C - ŠK Jablonov n/Turňou 9:9 (I. Minčev 3, J. Gallo ml. 2.5, P. Gallo 2, M. Lakatoš 1.5 – A. Balázs ml. 4.5, A. Herczeg 3.5, A. Herczeg 1)

AŠK Maria Huta B - ŠK Harichovce 11:7 (A. Šebestyenová 3.5, I. Bašti 3.5, M. Lapšanský 2.5, M. Stopko 1.5 – L. Lizanec 3, M. Hadidom 2, F. Mlynarčík 1, G. Novák 1)

OTJ STO Jamník - STK Gemerská Poloma 4:14 (J. Balla 2, O. Holotňák 2 – R. Babič 4.5, M. Trojan 4.5, J. Trojan 2.5, P. Čarnoky 2.5)

ŠKST Margecany B - BBF Spišská Nová Ves 13:5 (J. Zahornacký 4.5, I. Hanko 3.5, R. Bobák 2.5, S. Trojan 2.5 – J. Sagula 3, V. Pavľák 2)

Tabuľka

1. Rožňava C 7 4 3 0 73:53 18

2. G. Poloma 6 5 1 0 77:31 17

3. Maria Huta B 7 5 0 2 77:49 17

4. Jablonov n/T 6 3 2 1 57:51 14

5. Sp. Vlachy B 6 3 1 2 57:51 13

6. Harichovce 6 3 0 3 65:43 12

7. Margecany B 6 3 0 3 60:48 12

8. Sp. N. Ves 6 3 0 3 53:55 12

9. Plešivec 7 1 1 5 47:79 10

10. Letanovce B 7 1 0 6 34:92 9

11. Jamník 6 0 0 6 30:78 6

OSTZ Rožňava 5. liga Gemer

4. kolo

STK Honce - STK Baník Rakovnica 14:4 (Gallo Peter 4.5/0, Spišák Miroslav 3.5/1, Ambrus Ferenc 3/1.5, Džubák Ján 3/1.5 - Lesňák Peter 3.5/1, Gallo Marcel 0.5/4, Chlebuš Radoslav 0/4.5, Maťáš Viliam 0/4.5)

ŠK Henckovce B - ŠKST Gočovo 15:3 (Fafrák Ivan 4.5/0, Kolibárová Martina 4.5/0, Šimon Peter 3.5/1, Zagiba Ján 2/2, Fafrák Slavomír 0.5/0 - Naňo Vladimír 2/2.5, Kračun Martin 1/3.5, Bobrík Ján 0/4.5, Rybár Milan 0/4.5)

MŠK Dobšiná - STK Gemerská Poloma B 6:12 (Zahoranský Dušan 2/2.5, Hutník Jaroslav 1.5/3, Nemeth Miloš 1.5/3, Hlavačik Štefan 1/3, Lenkey Milan 0/0.5 - Čarnoky Peter 4.5/0, Gajdoš Jaroslav 4/0.5, Leitner Walter 3.5/1, Ďurán Miloslav 0/4, Černický Maximilián 0/0.5)

S.T.K. Plešivec B - ŠK Henckovce (Preložené na 20. 11. 2018)

ŠKST Slavošovce - TJ Tatran Betliar 6:12 (Gecelovský Matej 2.5/2, Boldi Nikolas 2/2.5, Gecelovský Igor 1/1.5, Benčko Marek 0.5/4, Kliment Miloš 0/2 - Šebesta Peter st. 4/0.5, Árvay Ľubomír 3.5/1, Teraj Michal 3.5/1, Lipták Ondrej 1/3.5)

3. kolo

TJ Tatran Betliar - S.T.K. Plešivec B 10:8 (Árvay Ľubomír 3.5/1, Teraj Michal 3.5/1, Šebesta Peter st. 3/1.5, Lipták Ondrej 0/4.5 - Nemčok František 3.5/1, Balázs Alexander st. 2.5/2, Slovik Ladislav 1/3.5, Šofranko Ján 1/1.5, Pulen Ladislav 0/2)

ŠK Henckovce - MŠK Dobšiná 14:4 (Šramko Boris 4/0.5, Žúdel Ondrej 4/0.5, Breznen Ľubomír 3/1.5, Murza Štefan 3/1.5 - Lenkey Milan 2.5/0, Zahoranský Dušan 0.5/4, Rochfaluši Vladimír 0.5/4, Nemeth Miloš 0.5/2, Hlavačik Štefan 0/4)

Tabuľka

1. Betliar 4 4 0 0 50:22 12

2. G. Poloma B 4 3 0 1 47:25 10

3. Henckovce 3 3 0 0 41:13 9

4. Rožňava D 3 3 0 0 37:17 9

5. Honce 4 2 0 2 40:32 8

6. Henckovce B 4 1 0 3 27:45 6

7. Gočovo 4 1 0 3 20:52 6

8. MŠK Dobšiná 4 1 0 3 25:47 6

9. Plešivec B 2 1 0 1 19:17 4

10. Slavošovce 3 0 0 3 20:34 3

11. Rakovnica 3 0 0 3 16:38 3

OSTZ Rožňava 6. liga Gemer, 4. kolo

ŠK Jablonov nad Turňou B - Vajda Team Dobšiná 10:8 (Herczeg András 4.5/0, Barczi Lóránt 3/1.5, Kardos Pavol 1/3.5, Jánosdeák Dávid 1/1, Jakab Alexander 0.5/2 - Bubenčík Marián 3/1.5, Červenák Roman 2.5/2, Červenák Ján 2/2.5, Krága Štefan 0.5/4)

Obec Čierna Lehota - STO Hrhov 10:8 (Oravec Jaroslav 4.5/0, Hric Ján 3.5/1, Oravec Vladimír 1/1.5, Benčko Ondrej 1/3.5, Hric Ján ml. 0/2 - Grulyo Dominik 3.5/1, Jánosdeák Peter 2/2.5, Halászová Noémi 1.5/3, Pogány Ádám 1/3.5)

STK Sokol Krásnohorské Podhradie - MŠK Dobšiná B 9:9 (Skokan Gabriel 3/1.5, Gaži Lukáš 2.5/2, Darvaš Ján 2/2, Máté Alexander 1.5/3, Magyar Pavol 0/0.5 - Hlavačik Štefan 3.5/1, Rochfaluši Vladimír 3/1.5, Červenák Stanislav 2.5/2, Molčan Ľubomír 0/2.5, Červenák Roman 0/2)

STK Baník Rakovnica B - STK Kras Silica 14:4 (Domik Ladislav 3.5/1, Králik Štefan 2.5/1, Gerenyi Matej 2.5/0, Német Jaroslav 2.5/2, Sedlák Ľuboslav 2/0, Tóth Kamil 1/0 - Dely Attila 2/2.5, Bokros Gabriel 2/2.5, Bokros Benjamin 0/3, Farkas Ladislav 0/1.5, Kovács Alexander 0/4.5)

TJ Geológ Rožňava E - STK Honce B 9:9 (Jerga Michal 3.5/1, Németh Dávid 3/1, Lakatoš Marek 1.5/0, Ferko René 1/3.5, Pitschman Jakub 0/3, Junger Ján 0/0.5 - Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Gallo Viliam st. 2/2.5, Kamenský Milan 0/4.5)

Tabuľka

1. Jablonov n/T B 4 4 0 0 50:22 12

2. Honce B 4 3 1 0 44:28 11

3. Vajda Team Dobšiná 4 3 0 1 48:24 10

4. K. Podhradie 4 2 1 1 41:31 9

5. MŠK Dobšiná B 4 2 1 1 38:34 9

6. Rakovnica B 4 2 0 2 35:37 8

7. Čierna Lehota 4 2 0 2 30:42 8

8. Rožňava E 4 0 1 3 29:43 5

9. Silica 4 0 0 4 23:49 4

10. Hrhov 4 0 0 4 22:50 4

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  3. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  4. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  5. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Hygge ako životný štýl
  9. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 41 770
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 32 067
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 807
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 286
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 866
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 785
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 345
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 301
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 176
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 041
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Stolný tenis

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

Hlavné správy z MY Gemer

Revúca

Finálna pozitivita v Revúcej bude možno ešte vyššia, tvrdí primátor Július Buchta.

1 h

Zima ako z rozprávky.

22. jan

Platí až do odvolania.

22. jan
Revúca

Do víkendu budú v prevádzke dve odberové miesta, cez víkend sa ich počet zvýši.

21. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

18 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Petra inšpirovala k textu tragédia. Na Oravskej priehrade sa utopili bratranci.

24. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Už ste čítali?