Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Futbalisti Krh. Podhradia uzavreli jeseň remízou

Zimovať budú na 13. mieste

FK Krásnohorské Podhradie - OŠK Pavlovce nad Uhom 2:2 (0:1)

Góly: 48. D. Vozár, 55. T. Revúcky - 44. M. Hamarík, 50. R. Princz, R: T. Štefanič, 200 divákov, ŽK: 52. Š. Kún, 57. M. Viňanský, 72. N. Lükő, 63. Y. Dobrovolskyi, 52. D. Vozár, 14. R. Princz, 88. M. Hamarík, 66. R. Kalanin, 84. A. Vaško.

KRH. PODHRADIE: D. Džačár - Š. Kún, I. Oravec, N. Lükő, D. Vozár (76. K. Zubrický), J. Erdöfalvi, T. Revúcky, J. Rencsok, M. Mészner, A. Vaško, M. Seman (67. J. Benedik).

PAVLOVCE n/U: M. Liutnianskyi - J. Tokár, M. Viňanský, Y. Dobrovolskyi, M. Gomboš, R. Princz, I. Rusyn, M. Hamarík, R. Kalanin, V. Voloshynskyi, M. Jakuboc.

Futbalisti FK Krásnohorské Podhradie sa doma rozlúčili s futbalovou sezónou. V predohrávke druhého jarného kola privítali Pavlovce n/U. Hostia sa pohybujú v hornej časti tabuľky a do Krh. Podhradia prišli s ambíciou bodovať.

„Škoda nevyužitých šancí v prvom polčase. Súper nás trestal po našej chybe v závere Hamaríkom a dostal sa do vedenia. Úvodná desaťminútovka druhého polčasu priniesla konečný stav celého stretnutia. Najprv v 48. min. hlavičkou vyrovnal Vozár, o dve minúty išli hostia opäť do vedenia, keď sa presadil Princz. V 55. min. Revúcky opäť vyrovnal stav stretnutia. Šance sa striedali na oboch stranách, no rozhodnúť zápas vo svoj prospech sme proti kvalitnému súperovi nedokázali. Konečne začína zimná prestávka. Je nad čím premýšľať, ako ďalej s futbalom v Podhradí...,“ uvádza sa na facebookovej stránke FK Krásnohorské Podhradie.

Strelci (Krh. Podhradie)

5 gólov - M. Almáši, T. Revúcky.

2 góly - J. Rencsok.

1 gól – T. Hajdúk, A. Vaško, J. Benedik, M. Mészner, D. Vozár.

Ostatné výsledky 17. kola: FK Geča 73 - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom 2:0 (1:0) Góly: 2. D. Buzoga, 73. Z. Majoroš, R: D. Ondrášek, 92 divákov, ŽK: 53. P. Egri, 29. D. Tatár, 29. D. Buzoga, 86. M. Pach, 70. L. Lukčo. AFK Topoľany - FK Kechnec 1:0 (0:0) Góly: 61. D. Lörinc, R: D. Ružbarský, 100 divákov, ŽK: 79. J. Olajoš. ŠK Strážske - MFK Sobrance 1:2 (0:1) Góly: 70. L. Forgáč - 15. M. Hreško, 65. M. Repliuk, R: D. Mati, 150 divákov, ŽK: 59. V. Lysachenko, 48. O. Gros, 85. J. Tkáč, 46. M. Hreško, 15. R. Kostič, 89. N. Sališ, 53. M. Repliuk. TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Rudňany 1:1 (1:1) Góly: 34. A. Pásztor - 17. M. Zelenický, R: L. Dzivjak, 155 divákov, ŽK: 16. At. Kudráč, 87. T. Bdžoch, 26. T. Regec, 33. M. Balogh, 76. F. Jarabek. MFK Spartak Medzev - FK Čaňa 3:2 (1:1) Góly: 82. a 35. G. Majoroš, 90. A. Ribár - 5. a 88. T. Steininger, R: P. Ištoňa, 250 divákov, ŽK: 88. E. Čierny, 54. M. Stankovič, 62. G. Majoroš, 34. M. Mitrík, 34. A. Ribár. TJ Mladosť Kalša - Slávia TU Košice 0:0 (0:0) R: M. Homoľa, 150 divákov, ŽK: 6. P. Verčimák, 65. M. Marcin, 90. Zs. Ištók. FK Tatra Sokoľany – MFK Veľké Kapušany 0:2.