Piatok, 19. apríl, 2019 | Meniny má Jela

Stolný tenis na Východe

Výsledky 2. kola

ILUSTRAČNÉ FOTO: PPILUSTRAČNÉ FOTO: PP

VSSTZ Košice - 2. liga, muži, 2. kolo

ŠKP PŠ Košice A - STJ Družba Bardejov A 6 : 12 (M.Kuruc 3.5, P.Kočkin 1.5, R.Takáč 1 - M.Sawczak ml. 4.5, M.Sawczak st. 3.5, M.Shulepov 3, P.Lukáč 1); STO Valaliky B - ŠKST Sokol Vojčice A 9 : 9 (J.Kacvinský 4, Ľ.Sisák 3, M.Sepeši 2 - T.Revaj 2.5, L.Kolody 2.5, J.Baran 2.5, M.Kolody 1.5); ŠKST Margecany A - ŠKST Humenné A 5 : 13 (J.Zahornacký 2, Ľ.Tomaga 1, E.Šiška 1, M.Pacák 1 - T.Dubec 4.5, I.Serbák 4.5, M.Begala 3.5, D.Stoják 0.5); Geológ Rožňava B - Fortuna Kežmarok B 11 : 7 (L.Jankó 3.5, J.Letanovský 3, A.Ružik 2, Z.Gallo 2, D.Škorňa 0.5 - K.Kovalčík 2.5, M.Škára 2, Z.Nycz 2, S.Hiščar 0.5); ŠKST Michalovce B - MKST Veľké Kapušany A 13 : 5 (M.Dráb 4.5, J.Hvižďák 3, J.Blaško 3, J.Zausin 2.5 - M.Jenčík 3, J.Lakatoš 1.5, M.Salaky 0.5); STK Zbereko Košice A - OŠK Šariš. Michaľany A 12 : 6 (R.Cisko 4.5, O.Vaňo 3.5, F.Fekete 2, J.Leščinský 1, M.Pataky 1 - P.Roba 2.5, J.Gombik st. 2, J.Gombik ml. 1.5)

Tabuľka

1. STJ Družba Bardejov A 2 2 0 0 0 25:11 6

2. ŠKST Michalovce B 2 2 0 0 0 24:12 6

3. ŠKST Humenné A 2 1 1 0 0 22:14 5

4. STO Valaliky B 2 0 2 0 0 18:18 4

5. STK Zbereko Košice A 2 1 0 1 0 18:18 4

6. ŠKP PŠ Košice A 2 1 0 1 0 18:18 4

7. Geológ Rožňava B 2 1 0 1 0 18:18 4

8. MKST Veľké Kapušany A 2 1 0 1 0 16:20 4

9. ŠKST Sokol Vojčice A 2 0 1 1 0 14:22 3

10. OŠK Šariš. Michaľany A 2 0 0 2 0 13:23 2

11. Fortuna Kežmarok B 1 0 0 1 0 7:11 1

12. ŠKST Margecany A 1 0 0 1 0 5:13 1

VSSTZ Košice - 3. liga, Severovýchod, muži, 2. kolo

TJ Hrabovec n/Lab. A - STJ Družba Bardejov B 14 : 4 (M.Zajac 3.5, D.Gajdoš st. 3.5, L.Zubek 2.5, I.Chomča 2, R.Šmiga 2, E.Demčák st. 0.5 - P.Lukáč 3, K.Kapec 1); ŠK Orion Belá n/Cir. A - JMC Lužany pri Topli A 5 : 13 (Ľ.Vozár 3, J.Dráb 1, J.Drotár 1 - S.Daňko 4.5, J.Stolárik 3.5, E.Tomko 2.5, M.Kravec 2.5); ŠŠK Centrál Svidník A - ŠKST Humenné B 14 : 4 (D.Magdziak 4.5, P.Statherr 4, J.Vodila 3.5, M.Močilenko 2 - L.Tkáč 2.5, P.Novák 1.5); STO Snina A - STK Lemešany A 7 : 11 (M.Charitún 2.5, I.Malinič 1.5, P.Paulík 1.5, M.Beňatinský 1.5 - Š.Novák 4, C.Sabol 4, M.Fotta 3); OSTK Hencovce A - STO Sedlice A 8 : 10 (V.Zimný 2.5, P.Rusnák 2.5, J.Olšav 2, M.Tomáš 1 - Ľ.Kollarčík 4.5, D.Kušnír 3, D.Toporcerová 2.5); MŠK VSTK Vranov n/T B - ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 : 16 (M.Baran 1, Ľ.Jurkanin 1 - I.Birov 4.5, S.Tuczkanyuk 4.5, V.Hej 4.5, Z.Szilagi 2.5)

Tabuľka

1. ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 2 0 0 0 30:6 6

2. JMC Lužany pri Topli A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. ŠŠK Centrál Svidník A 2 2 0 0 0 27:9 6

4. STO Sedlice A 2 2 0 0 0 27:9 6

5. TJ Hrabovec n/Lab. A 2 1 0 1 0 18:18 4

6. ŠKST Humenné B 2 1 0 1 0 17:19 4

7. STK Lemešany A 2 1 0 1 0 16:20 4

8. MŠK VSTK Vranov n/T B 2 1 0 1 0 16:20 4

9. OSTK Hencovce A 2 0 0 2 0 12:24 2

10. ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 0 0 2 0 10:26 2

11. STO Snina A 2 0 0 2 0 8:28 2

12. STJ Družba Bardejov B 2 0 0 2 0 8:28 2

VSSTZ Košice - 3. liga, Juh, muži, 2. kolo

SŠK Poproč A - STK Lokomot. Košice A 5 : 13 (D.Szabo 3.5, R.Flegner 1, G.Filkorn 0.5 - Š.Németh 4.5, O.Novický 3.5, M.Hrčka 3, B.Žiga 2); OKST Somotor A - SO TJ Čičarovce A 8 : 10 (A.Nagy 3.5, P.Balog 2, E.Balogh 1.5, Ľ.Bók 1 - K.Üveges 3.5, N.Molnár 2.5, L.Nagyidai 2, Z.Csanak 2); MKST Veľké Kapušany B - TJ Čečehov A 11 : 7 (Z.Kovács 3.5, F.Krištof 3.5, J.Štim st. 2, J.Štim ml. 2 - L.Melikant 3, P.Maskaľ 2.5, R.Terezka 1.5); SO TJ Malý Kamenec A - ŠKST Sokol Vojčice B 13 : 5 (L.Kiss ml. 4.5, B.Váradi 3.5, T.Czingely 2.5, C.Máté 2.5 - A.Dulič 2, J.Baranišin 1, F.Ujhelyi 1, J.Bača 1); ŠKST Michalovce C - TTC Vojany Tigers A 7 : 11 (J.Hvižďák 4.5, J.Jakubu 2, E.Maskaľ 0.5 - R.Szücs 3, P.Kóbori 3, A.Berkeš 2.5, A.Franko 2.5); SO-ZŠ MIHRA Bracovce A - STO Košické Olšany A 11 : 7 (J.Hospodár 3.5, M.Ivan 3.5, V.Červenák 2.5, Š.Treščo 1.5 - M.Rindoš 3, M.Just 3, J.Stanislav 1)

Tabuľka

1. SO-ZŠ MIHRA Bracovce A 2 2 0 0 0 29:7 6

2. MKST Veľké Kapušany B 2 2 0 0 0 28:8 6

3. TTC Vojany Tigers A 2 2 0 0 0 26:10 6

4. STK Lokomot. Košice A 2 2 0 0 0 24:12 6

5. STO Košické Olšany A 2 1 0 1 0 20:16 4

6. SO TJ Čičarovce A 2 1 0 1 0 17:19 4

7. SO TJ Malý Kamenec A 2 1 0 1 0 16:20 4

8. ŠKST Michalovce C 2 0 0 2 0 12:24 2

9. ŠKST Sokol Vojčice B 2 0 0 2 0 6:30 2

10. SŠK Poproč A 2 0 0 2 0 5:31 2

11. OKST Somotor A 1 0 0 1 0 8:10 1

12. TJ Čečehov A 1 0 0 1 0 7:11 1

VSSTZ Košice - 3. liga, Západ, muži, 2. kolo

ŠKST Spišský Štvrtok A - ŠKST Spišské Vlachy A 8 : 10 (P.Toporcer 3, Ľ.Kapinus 2.5, F.Bohunčák 2.5 - M.Havrilla 3, R.Jánoš 2.5, M.Medvec 2.5, L.Ledecký 2); ŠK Veterán Poprad A - TJ STO Slovenská Ves A 12 : 6 (R.Funket 4, M.Maliňák 3.5, J.Maliňák 2.5, M.Šifra 1, P.Pitoňák 1 - P.Popovič 2, J.Marek 2, M.Habiňák 1.5, M.Strišovský 0.5); STO Letanovce A - Slavoj Spišská Belá A 13 : 5 (P.Petráš 4, S.Uhrin 4, M.Milan 3.5, R.Lesňák 1.5 - P.Brežina 2, M.Smik st. 1.5, M.Smik ml. 1, M.Matava 0.5); Fortuna Kežmarok C - TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 : 16 (M.Harabin 1, E.Šleboda 1 - R.Novotný 4.5, J.Stanko 4.5, K.Kowalczyk 3.5, T.Hovana 3.5); TJ Javorinka Levoča A - STK Severka Kežmarok A 8 : 10 (D.Plačko 3, P.Jinda 2, M.Černický 2, M.Krajňák 1 - Š.Vnenčák 4.5, P.Pojedinec 2.5, Š.Kelbel 2.5, R.Vnenčák 0.5); AŠK Maria Huta A - MŠK STO Krompachy A 17 : 1 (M.Ružbarský 4.5, J.Tokarčík ml. 4.5, O.Sabol 4.5, M.Stopko 3.5 - M.Mitrík 1)

Tabuľka

1. AŠK Maria Huta A 2 2 0 0 0 28:8 6

2. STK Severka Kežmarok A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. STO Letanovce A 2 2 0 0 0 26:10 6

4. ŠKST Spišské Vlachy A 2 1 1 0 0 19:17 5

5. TJ Javorinka Levoča A 2 1 0 1 0 24:12 4

6. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 1 0 1 0 21:15 4

7. ŠK Veterán Poprad A 2 1 0 1 0 18:18 4

8. Slavoj Spišská Belá A 2 1 0 1 0 17:19 4

9. TJ STO Slovenská Ves A 2 0 1 1 0 15:21 3

10. ŠKST Spišský Štvrtok A 2 0 0 2 0 15:21 2

11. MŠK STO Krompachy A 2 0 0 2 0 3:33 2

12. Fortuna Kežmarok C 2 0 0 2 0 3:33 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Vihorlatská, muži, 2. kolo

MŠK VSTK Vranov n/T C - TJ Šimonka Čierne nT A 8 : 10 (K.Paľko 4, M.Fečo 3, Ľ.Jurkanin 1 - R.Kachman 3.5, R.Haňo 2.5, B.Kachman ml. 2.5, J.Kachman 1.5); OŠK Kamienka A - ŠKST Zemplín. Hámre A 16 : 2 (J.Gajdoš 4.5, M.Stoi 4.5, D.Gajdoš ml. 3.5, L.Beľančin 3.5 - J.Dzubák 1, J.Topoľančin 1); STO Košarovce A - ŠKST Humenné C 15 : 3 (J.Bučko 4.5, K.Karabinčík ml. 4, A.Sabol 3.5, P.Kaňuk 3 - A.Pavlotty 2.5, M.Gajdoš 0.5); STO Snina B - OŠK Vyšný Žipov A 4 : 14 (R.Galanda 2, M.Bajus 1, M.Beňatinský 1 - M.Jakubčin 4.5, O.Vagaský 4.5, P.Stredný 2.5, J.Bašista 1.5, J.Dolinský 1); STO TTC Kochanovce A - STO Dlhé n/Cirochou A 11 : 7 (P.Šepeľa 4, M.Gajdoš 2.5, O.Balogáč 2.5, S.Hromňák 2 - T.Kolesár 3.5, P.Barnišin 2.5, P.Milčík 1); MŠK VSTK Vranov n/T D - ŠKST Kamenica n/Cir. B 6 : 12 (I.Hudáková 4.5, M.Holp 1, M.Čurlej 0.5 - Z.Szilagi 3.5, P.Beniak 3.5, F.Sojčák 3, Š.Šram 2)

Tabuľka

1. OŠK Kamienka A 2 2 0 0 0 32:4 6

2. OŠK Vyšný Žipov A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. TJ Šimonka Čierne nT A 2 2 0 0 0 22:14 6

4. ŠKST Kamenica n/Cir. B 2 1 1 0 0 21:15 5

5. STO TTC Kochanovce A 2 1 1 0 0 20:16 5

6. STO Dlhé n/Cirochou A 2 1 0 1 0 20:16 4

7. STO Košarovce A 2 1 0 1 0 20:16 4

8. MŠK VSTK Vranov n/T C 2 0 1 1 0 17:19 3

9. MŠK VSTK Vranov n/T D 2 0 1 1 0 15:21 3

10. STO Snina B 2 0 0 2 0 9:27 2

11. ŠKST Zemplín. Hámre A 2 0 0 2 0 8:28 2

12. ŠKST Humenné C 2 0 0 2 0 5:31 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Šariš. - Dukl., muži, 2. kolo

TJ Magura Zborov A - STK Lipany A 6 : 12 (J.Juročko 3, M.Vanta 1, M.Rondzik 1, M.Sabol 1 - R.Roba 4.5, J.Krehlík 3.5, P.Roba 2, R.Fedurco 1.5, L.Genčur 0.5); OŠK Šariš. Michaľany B - JMC Lužany pri Topli B 13 : 5 (V.Žofčák 4.5, J.Marton 4.5, D.Špinler 2.5, D.Vaňo 1, T.Macko 0.5 - S.Kočiš 2, J.Vajda 1, M.Cigán 1, M.Sabol 1); ŠŠK Centrál Svidník B - ŠKP Prešov A 5 : 13 (K.Kurej 4, P.Štefanco 1 - I.Dacko 3.5, M.Gombik 3.5, K.Letkovský ml. 3.5, F.Kravec 2.5); STK Lemešany B - STMK Stropkov A 7 : 11 (M.Opina 2.5, J.Surgent 2.5, M.Szarvaš 1, M.Sabol 1 - M.Antoš 3.5, Ľ.Mitter 3.5, V.Mihok 2, M.Malina 2); ŠAZZOH Hendrichovce A - STO Sedlice B 12 : 6 (J.Kacvinský 4.5, R.Polák 3.5, Ľ.Buzinkay 2.5, J.Beliš 1.5 - J.Veľas 3, M.Rusinko 1, R.Molitoris 1, P.Maťašovský 1); Športklub MSS Prešov A - OŠK ST Bzenov-Janov A 17 : 1 (J.Lipták 4.5, M.Petrovský 4.5, V.Sekera Mikluš 4, F.Merčák 4 - J.Pribula 0.5, V.Lučanský 0.5)

Tabuľka

1. ŠAZZOH Hendrichovce A 2 2 0 0 0 27:9 6

2. OŠK Šariš. Michaľany B 2 2 0 0 0 25:11 6

3. STMK Stropkov A 2 2 0 0 0 21:15 6

4. Športklub MSS Prešov A 2 1 1 0 0 26:10 5

5. STK Lipany A 2 1 1 0 0 21:15 5

6. ŠKP Prešov A 2 1 0 1 0 19:17 4

7. STK Lemešany B 2 1 0 1 0 19:17 4

8. TJ Magura Zborov A 2 0 1 1 0 15:21 3

9. JMC Lužany pri Topli B 2 0 1 1 0 14:22 3

10. ŠŠK Centrál Svidník B 2 0 0 2 0 13:23 2

11. STO Sedlice B 2 0 0 2 0 12:24 2

12O. ŠK ST Bzenov-Janov A 2 0 0 2 0 4:32 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Zempl. - Košická, muži, 2. kolo

SŠK Poproč B - ŠKST Michalovce D 5 : 13 (M.Harčarik 1.5, M.Gumáň 1.5, P.Juhár 1, D.Majcher 1 - T.Terezka 4, Ľ.Soták 3.5, M.Dugas 3, P.Lugoš 2.5); OKST Somotor B - TJ Čečehov B 5 : 13 (S.Sopko 2.5, G.Gánoczi 1.5, T.Nagy 1 - R.Habura 4.5, P.Kondáš 4, N.Riebesam 3, J.Gerboc 1.5); KST plus 40 Trebišov A - OKST Duby Parchovany A 9 : 9 (E.Ščerba 4, A.Bandoľa 3.5, M.Síkora 1.5 - M.Leščinský 2.5, P.Kos st. 2.5, J.Lehončák 2, M.Olejár 1, D.Račok 1); ŠKST Sokol Vojčice C - OKST Regmont Hraň A 13 : 5 (J.Drabiščák 4.5, J.Mihok 3.5, J.Hadinger 3.5, M.Poľačok 1.5 - J.Juroš 3, M.Mihajlo 1, R.Jarábek 1); ŠK STO Kráľovce A - TTC Vojany Tigers B 7 : 11 (P.Papáč 3.5, M.Soľar 2, J.Pekár 1, Ľ.Tkáč 0.5 - Z.Krajnyik 4, J.Lukáč 2.5, L.Molnár 2.5, J.Franko 2); SO-ZŠ MIHRA Bracovce B - STK Slávia Sobrance A 8 : 10 (B.Čuri 4.5, V.Červenák 3.5 - M.Levický ml. 3, M.Levický st. 2.5, M.Hajaš 2.5, V.Timočko 2)

Tabuľka

1. STK Slávia Sobrance A 2 2 0 0 0 28:8 6

2. TTC Vojany Tigers B 2 2 0 0 0 28:8 6

3. ŠKST Michalovce D 2 2 0 0 0 28:8 6

4. OKST Duby Parchovany A 2 1 1 0 0 22:14 5

5. KST plus 40 Trebišov A 2 1 1 0 0 19:17 5

6. TJ Čečehov B 2 1 0 1 0 16:20 4

7. SŠK Poproč B 2 1 0 1 0 15:21 4

8. ŠKST Sokol Vojčice C 2 1 0 1 0 14:22 4

9. SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 2 0 0 2 0 16:20 2

10. OKST Regmont Hraň A 2 0 0 2 0 13:23 2

11. OKST Somotor B 2 0 0 2 0 10:26 2

12. ŠK STO Kráľovce A 2 0 0 1 1 7:29 1

VSSTZ Košice - 4. liga, Podtatranská, muži, 2. kolo

TJ Sokol Jakubany A - MŠK Adento Svit A 11 : 7 (M.Kandrik 4.5, J.Starinský 3, M.Pokrivčák 2, K.Sykora 1.5 - L.Markovič 2.5, M.Šebest 2, M.Benko st. 1.5, A.Ďuriš 1); ŠK Veterán Poprad B - TJ STO Slovenská Ves B 7 : 11 (M.Šifra 4, T.Bujňák 1, T.Horák 1, T.Valluš 1 - M.Habiňák 3.5, P.Roth 3.5, M.Strišovský 3.5, J.Pašinský 0.5); STO Poprad Veľká A - TJ Požiarnik Rakúsy A 10 : 8 (J.Pekarčík 3.5, M.Pisarčík 2.5, Ľ.Pisarčík 2.5, M.Benko 1.5 - P.Ištók 3, P.Andráš 2, S.Andráš 2, M.Kuruc 1); STO Spišské Bystré A - TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 13 : 5 (P.Škyrta 4.5, F.Bednár 4.5, J.Kundis 2, J.Vitko 2 - T.Hovana 1.5, P.Hovana 1.5, J.Čarnogurský 1, A.Hovana st. 1); TJ Javorinka Levoča B - STK Severka Kežmarok B 12 : 6 (J.Seman 4.5, S.Balogh 3.5, D.Hanisko 3.5, S.Taratuta 0.5 - O.Koša 2, M.Kvasňák 2, E.Saloň 1, A.Funket 1); St. Ľubovňa/Jakubany B - TJ Spišský Štiavnik A 9 : 9 (J.Venglár 3.5, Ľ.Kunák 2.5, J.Štucka ml. 2, J.Pavlík 1 - T.Černický 4.5, J.Strakuľa st. 2, I.Kusko 1.5, F.Strakuľa 1)

Tabuľka

1. STO Spišské Bystré A 2 2 0 0 0 27:9 6

2. STO Poprad Veľká A 2 2 0 0 0 24:12 6

3. TJ Spišský Štiavnik A 2 1 1 0 0 24:12 5

4. St. Ľubovňa/Jakubany B 2 1 1 0 0 20:16 5

5. TJ Požiarnik Rakúsy A 2 1 0 1 0 21:15 4

6. MŠK Adento Svit A 2 1 0 1 0 20:16 4

7. TJ Sokol Jakubany A 2 1 0 1 0 18:18 4

8. TJ STO Slovenská Ves B 2 1 0 1 0 16:20 4

9. TJ Javorinka Levoča B 2 1 0 1 0 15:21 4

10. ŠK Veterán Poprad B 2 0 0 2 0 12:24 2

11. STK Severka Kežmarok B 2 0 0 2 0 10:26 2

12. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 0 0 2 0 9:27 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Spiš. - Gem., muži, 2. kolo

S.T.K. Plešivec A - ŠKST Spišské Vlachy B 7 : 11 (P.Bakoš 2.5, F.Nemčok 2.5, S.Drenko 2 - M.Hric 3.5, P.Lesniak 3.5, R.Hric 2, B.Nemčík 2); ŠK Jablonov n/Turňou A - ŠK Harichovce A 10 : 8 (A.Balázs ml. 4.5, A.Herczeg 3.5, A.Herczeg 2 - M.Hadidom 3, L.Lizanec 2.5, Ľ.Hrušovský 1.5, F.Mlynarčík 1); STO Letanovce B - STK Gemerská Poloma A 0 : 18 ( - R.Babič 4.5, M.Trojan 4.5, J.Trojan 4.5, P.Čarnoky 4.5); Geológ Rožňava C - BBF Spišská Nová Ves A 11 : 7 (I.Minčev 3.5, P.Gallo 3.5, P.Fabián 2.5, J.Gallo st. 1.5 - J.Sagula 4, T.Farkašovský 2, L.Novotný 1); AŠK Maria Huta B - OTJ STO Jamník A 15 : 3 (A.Šebestyenová 4.5, O.Sabol 4.5, M.Stopko 4, J.Tokarčík st. 2 - J.Balla 1.5, M.Grzyb 1.5)

Tabuľka

1. AŠK Maria Huta B 2 2 0 0 0 30:6 6

2. STK Gemerská Poloma A 2 2 0 0 0 29:7 6

3. Geológ Rožňava C 2 2 0 0 0 22:14 6

4. ŠK Harichovce A 2 1 0 1 0 22:14 4

5. BBF Spišská Nová Ves A 2 1 0 1 0 21:15 4

6. ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 0 1 0 17:19 4

7. ŠKST Spišské Vlachy B 2 1 0 1 0 15:21 4

8. S.T.K. Plešivec A 2 0 0 2 0 10:26 2

9. STO Letanovce B 2 0 0 2 0 4:32 2

10. ŠKST Margecany B 1 0 0 1 0 7:11 1

11. OTJ STO Jamník A 1 0 0 1 0 3:15 1

OSTZ Rožňava 5. liga Gemer, 1. kolo

ŠKST Slavošovce - MŠK Dobšiná A 7:11 (Gecelovský Matej 3/1.5, Boldi Nikolas 3/1.5, Benčko Marek 1/3.5, Gecelovský Igor 0/2.5, Kliment Miloš 0/2 - Lenkey Milan 4.5/0, Nemeth Miloš 2/2, Hutník Jaroslav 1.5/1, Hlavačik Štefan 1.5/3, Rochfaluši Vladimír 1.5/1). TJ Tatran Betliar - ŠK Henckovce B 14:4 (Šebesta Peter st. 4.5/0, Árvay Ľubomír 3.5/1, Teraj Michal 3.5/1, Lipták Ondrej 2.5/2 - Fafrák Ivan 3/1.5, Šimon Peter 1/3.5, Zagiba Ján 0/4.5, Fafrák Slavomír 0/4.5). ŠK Henckovce A - STK Honce A 12:6 (Šramko Boris 4/0.5, Breznen Ľubomír 3.5/1, Murza Štefan 3/1.5, Kušnier Jozef 1.5/3 - Gallo Peter 2.5/2, Džubák Ján 2/2.5, Ambrus Ferenc 1/3.5, Spišák Miroslav 0.5/4). STK Gemerská Poloma B - TJ Geológ Rožňava D 8:10 (Černický Maximilián 2.5/2, Čarnoky Peter 2.5/2, Leitner Walter 2/2.5, Gajdoš Jaroslav 1/2, Černická Anna 0/1.5 - Minčev Ilko 4.5/0, Gallo Ján st. 2.5/2, Tomášik Ondrej 2/2.5, Kolárik Stanislav 1/3.5). ŠKST Gočovo - STK Baník Rakovnica A 12:6 (Bobrík Ján 4.5/0, Naňo Vladimír 3/1.5, Kračun Martin 3/1.5, Rybár Milan 1.5/3 - Lesňák Peter 3.5/1, Blahút Stanislav 1.5/3, Chlebuš Radoslav 1/3.5, Maťáš Viliam 0/4.5).

OSTZ Rožňava 6. liga Gemer, 1. kolo

STK Baník Rakovnica B - ŠK Jablonov nad Turňou B 5:13 (Domik Ladislav 2.5/2, Králik Štefan 1/3.5, Német Jaroslav 1/3, Gerenyi Matej 0.5/0, Tóth Kamil 0/2.5, Sedlák Ľuboslav 0/2 - Barczi Lóránt 4/0.5, Jakab Alexander 3.5/1, Kardos Pavol 3.5/1, Jánosdeák Dávid 2/2.5). TJ Geológ Rožňava E - STK Sokol Krásnohorské Podhradie 5:13 (Jerga Michal 3/1.5, Ferko René 1.5/3, Junger Ján 0.5/0, Pitschman Jakub 0/4.5, Horváth Krisztián 0/2, Gažik Patrik 0/2 - Gaži Lukáš 4.5/0, Máté Alexander 3.5/1, Skokan Gabriel 3/1.5, Darvaš Ján 2/0, Hatala Milan 0/2.5). STK Honce B - Obec Čierna Lehota 12:6 (Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 2.5/2, Kamenský Milan 1.5/3 - Hric Ján 3/1.5, Oravec Jaroslav 2/2.5, Oravec Vladimír 1/3.5, Hric Ján ml. 0/4.5). STK Kras Silica - Vajda Team Dobšiná 4:14 (Dely Attila 3/1.5, Kovács Alexander 1/2.5, Bokros Benjamin 0/1, Bokros Gabriel 0/4.5, Farkas Ladislav 0/3, Kovács Dezider 0/1.5 - Červenák Roman 4.5/0, Červenák Ján 3.5/1, Bubenčík Marián 3/1, Krága Štefan 1.5/1, Kašpar Štefan 1.5/1). MŠK Dobšiná B - STO Hrhov 10:8 (Lenkey Vladimír 4.5/0, Molčan Ľubomír 3/1.5, Červenák Stanislav 1.5/2, Polanecká Gabriela 1/3.5, Červenák Martin 0/1 - Jánosdeák Peter 3.5/1, Grulyo Dominik 2/2.5, Proks Marek 2/2.5, Pogány Ádám 0.5/4).

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  4. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  5. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 34 593
  2. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 9 471
  3. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 7 474
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 7 029
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 616
  6. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru 4 307
  7. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 4 152
  8. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 3 945
  9. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 3 881
  10. Volkswagen Touareg ALL INCLUSIVE je ešte príťažlivejší 3 794

Téma: Stolný tenis


Hlavné správy z MY Gemer

Pomáhať je jednoduché, stačí si kúpiť chlieb

Chlieb je na Slovensku základnou potravinou, ktorú v domácnosti kupujeme najčastejšie. Ako ukázal nedávny prieskum pre sieť supermarketov BILLA, čerstvý chlieb a pečivo konzumuje viackrát denne viac ako polovica Slovákov.

Spoločnosť BILLA sa zaviazala pravidelne podporovať rodiny v núdzi.
MY NOVINY VÝCHODU

Východ píše o akčných miliónoch aj košickej ZOO

Nové číslo týždenníka je v predaji od utorka 16. apríla.

Kam za športom počas Veľkonočných sviatkov?

Zápas týždňa sa odohrá v Michalovciach, kde pôjde o účasť vo finále Slovenského pohára.

Ilustračná fotka.

Dopravná nehoda pri Vidovej si vyžiadala jeden ľudský život

Vodič osobného auta prešiel do protismeru, kde sa zrazil s nákladiakom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Jaguari bombu nenašli, hľadali ju hodiny

Výrobu museli prerušiť, ľudia čakali vonku alebo v autobusoch.

Poslednú večeru môžete vidieť tak, ako vyzerala pred 500 rokmi

Kto by sa na najslávnejšie dielo Leonarda da Vinciho aspoň nepozrel?

Ďalší cestný pirát takmer spôsobil tragédiu

Približne sto metrov od miesta, kde pri dopravnej nehode s Poliakom zahynul Štefan z Oravského Podzámku, nedávno riskoval ďalší pretekár. Ohrozil štvorčlennú rodinu.

Archeológovia našli pri výskume v Leviciach aj kuriozitu

V jamách ležala zmeska predmetov - nálezy siahajúce do obdobia 5-tisíc rokov pred naším letopočtom a minulého storočia.

Vybrali SME

Už ste čítali?