Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Stolný tenis na Východe

Výsledky 2. kola

ILUSTRAČNÉ FOTO: PPILUSTRAČNÉ FOTO: PP

VSSTZ Košice - 2. liga, muži, 2. kolo

ŠKP PŠ Košice A - STJ Družba Bardejov A 6 : 12 (M.Kuruc 3.5, P.Kočkin 1.5, R.Takáč 1 - M.Sawczak ml. 4.5, M.Sawczak st. 3.5, M.Shulepov 3, P.Lukáč 1); STO Valaliky B - ŠKST Sokol Vojčice A 9 : 9 (J.Kacvinský 4, Ľ.Sisák 3, M.Sepeši 2 - T.Revaj 2.5, L.Kolody 2.5, J.Baran 2.5, M.Kolody 1.5); ŠKST Margecany A - ŠKST Humenné A 5 : 13 (J.Zahornacký 2, Ľ.Tomaga 1, E.Šiška 1, M.Pacák 1 - T.Dubec 4.5, I.Serbák 4.5, M.Begala 3.5, D.Stoják 0.5); Geológ Rožňava B - Fortuna Kežmarok B 11 : 7 (L.Jankó 3.5, J.Letanovský 3, A.Ružik 2, Z.Gallo 2, D.Škorňa 0.5 - K.Kovalčík 2.5, M.Škára 2, Z.Nycz 2, S.Hiščar 0.5); ŠKST Michalovce B - MKST Veľké Kapušany A 13 : 5 (M.Dráb 4.5, J.Hvižďák 3, J.Blaško 3, J.Zausin 2.5 - M.Jenčík 3, J.Lakatoš 1.5, M.Salaky 0.5); STK Zbereko Košice A - OŠK Šariš. Michaľany A 12 : 6 (R.Cisko 4.5, O.Vaňo 3.5, F.Fekete 2, J.Leščinský 1, M.Pataky 1 - P.Roba 2.5, J.Gombik st. 2, J.Gombik ml. 1.5)

Skryť Vypnúť reklamu

Tabuľka

1. STJ Družba Bardejov A 2 2 0 0 0 25:11 6

2. ŠKST Michalovce B 2 2 0 0 0 24:12 6

3. ŠKST Humenné A 2 1 1 0 0 22:14 5

4. STO Valaliky B 2 0 2 0 0 18:18 4

5. STK Zbereko Košice A 2 1 0 1 0 18:18 4

6. ŠKP PŠ Košice A 2 1 0 1 0 18:18 4

7. Geológ Rožňava B 2 1 0 1 0 18:18 4

8. MKST Veľké Kapušany A 2 1 0 1 0 16:20 4

9. ŠKST Sokol Vojčice A 2 0 1 1 0 14:22 3

10. OŠK Šariš. Michaľany A 2 0 0 2 0 13:23 2

11. Fortuna Kežmarok B 1 0 0 1 0 7:11 1

12. ŠKST Margecany A 1 0 0 1 0 5:13 1

VSSTZ Košice - 3. liga, Severovýchod, muži, 2. kolo

TJ Hrabovec n/Lab. A - STJ Družba Bardejov B 14 : 4 (M.Zajac 3.5, D.Gajdoš st. 3.5, L.Zubek 2.5, I.Chomča 2, R.Šmiga 2, E.Demčák st. 0.5 - P.Lukáč 3, K.Kapec 1); ŠK Orion Belá n/Cir. A - JMC Lužany pri Topli A 5 : 13 (Ľ.Vozár 3, J.Dráb 1, J.Drotár 1 - S.Daňko 4.5, J.Stolárik 3.5, E.Tomko 2.5, M.Kravec 2.5); ŠŠK Centrál Svidník A - ŠKST Humenné B 14 : 4 (D.Magdziak 4.5, P.Statherr 4, J.Vodila 3.5, M.Močilenko 2 - L.Tkáč 2.5, P.Novák 1.5); STO Snina A - STK Lemešany A 7 : 11 (M.Charitún 2.5, I.Malinič 1.5, P.Paulík 1.5, M.Beňatinský 1.5 - Š.Novák 4, C.Sabol 4, M.Fotta 3); OSTK Hencovce A - STO Sedlice A 8 : 10 (V.Zimný 2.5, P.Rusnák 2.5, J.Olšav 2, M.Tomáš 1 - Ľ.Kollarčík 4.5, D.Kušnír 3, D.Toporcerová 2.5); MŠK VSTK Vranov n/T B - ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 : 16 (M.Baran 1, Ľ.Jurkanin 1 - I.Birov 4.5, S.Tuczkanyuk 4.5, V.Hej 4.5, Z.Szilagi 2.5)

Skryť Vypnúť reklamu

Tabuľka

1. ŠKST Kamenica n/Cir. A 2 2 0 0 0 30:6 6

2. JMC Lužany pri Topli A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. ŠŠK Centrál Svidník A 2 2 0 0 0 27:9 6

4. STO Sedlice A 2 2 0 0 0 27:9 6

5. TJ Hrabovec n/Lab. A 2 1 0 1 0 18:18 4

6. ŠKST Humenné B 2 1 0 1 0 17:19 4

7. STK Lemešany A 2 1 0 1 0 16:20 4

8. MŠK VSTK Vranov n/T B 2 1 0 1 0 16:20 4

9. OSTK Hencovce A 2 0 0 2 0 12:24 2

10. ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 0 0 2 0 10:26 2

11. STO Snina A 2 0 0 2 0 8:28 2

12. STJ Družba Bardejov B 2 0 0 2 0 8:28 2

VSSTZ Košice - 3. liga, Juh, muži, 2. kolo

SŠK Poproč A - STK Lokomot. Košice A 5 : 13 (D.Szabo 3.5, R.Flegner 1, G.Filkorn 0.5 - Š.Németh 4.5, O.Novický 3.5, M.Hrčka 3, B.Žiga 2); OKST Somotor A - SO TJ Čičarovce A 8 : 10 (A.Nagy 3.5, P.Balog 2, E.Balogh 1.5, Ľ.Bók 1 - K.Üveges 3.5, N.Molnár 2.5, L.Nagyidai 2, Z.Csanak 2); MKST Veľké Kapušany B - TJ Čečehov A 11 : 7 (Z.Kovács 3.5, F.Krištof 3.5, J.Štim st. 2, J.Štim ml. 2 - L.Melikant 3, P.Maskaľ 2.5, R.Terezka 1.5); SO TJ Malý Kamenec A - ŠKST Sokol Vojčice B 13 : 5 (L.Kiss ml. 4.5, B.Váradi 3.5, T.Czingely 2.5, C.Máté 2.5 - A.Dulič 2, J.Baranišin 1, F.Ujhelyi 1, J.Bača 1); ŠKST Michalovce C - TTC Vojany Tigers A 7 : 11 (J.Hvižďák 4.5, J.Jakubu 2, E.Maskaľ 0.5 - R.Szücs 3, P.Kóbori 3, A.Berkeš 2.5, A.Franko 2.5); SO-ZŠ MIHRA Bracovce A - STO Košické Olšany A 11 : 7 (J.Hospodár 3.5, M.Ivan 3.5, V.Červenák 2.5, Š.Treščo 1.5 - M.Rindoš 3, M.Just 3, J.Stanislav 1)

Skryť Vypnúť reklamu

Tabuľka

1. SO-ZŠ MIHRA Bracovce A 2 2 0 0 0 29:7 6

2. MKST Veľké Kapušany B 2 2 0 0 0 28:8 6

3. TTC Vojany Tigers A 2 2 0 0 0 26:10 6

4. STK Lokomot. Košice A 2 2 0 0 0 24:12 6

5. STO Košické Olšany A 2 1 0 1 0 20:16 4

6. SO TJ Čičarovce A 2 1 0 1 0 17:19 4

7. SO TJ Malý Kamenec A 2 1 0 1 0 16:20 4

8. ŠKST Michalovce C 2 0 0 2 0 12:24 2

9. ŠKST Sokol Vojčice B 2 0 0 2 0 6:30 2

10. SŠK Poproč A 2 0 0 2 0 5:31 2

11. OKST Somotor A 1 0 0 1 0 8:10 1

12. TJ Čečehov A 1 0 0 1 0 7:11 1

VSSTZ Košice - 3. liga, Západ, muži, 2. kolo

ŠKST Spišský Štvrtok A - ŠKST Spišské Vlachy A 8 : 10 (P.Toporcer 3, Ľ.Kapinus 2.5, F.Bohunčák 2.5 - M.Havrilla 3, R.Jánoš 2.5, M.Medvec 2.5, L.Ledecký 2); ŠK Veterán Poprad A - TJ STO Slovenská Ves A 12 : 6 (R.Funket 4, M.Maliňák 3.5, J.Maliňák 2.5, M.Šifra 1, P.Pitoňák 1 - P.Popovič 2, J.Marek 2, M.Habiňák 1.5, M.Strišovský 0.5); STO Letanovce A - Slavoj Spišská Belá A 13 : 5 (P.Petráš 4, S.Uhrin 4, M.Milan 3.5, R.Lesňák 1.5 - P.Brežina 2, M.Smik st. 1.5, M.Smik ml. 1, M.Matava 0.5); Fortuna Kežmarok C - TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 : 16 (M.Harabin 1, E.Šleboda 1 - R.Novotný 4.5, J.Stanko 4.5, K.Kowalczyk 3.5, T.Hovana 3.5); TJ Javorinka Levoča A - STK Severka Kežmarok A 8 : 10 (D.Plačko 3, P.Jinda 2, M.Černický 2, M.Krajňák 1 - Š.Vnenčák 4.5, P.Pojedinec 2.5, Š.Kelbel 2.5, R.Vnenčák 0.5); AŠK Maria Huta A - MŠK STO Krompachy A 17 : 1 (M.Ružbarský 4.5, J.Tokarčík ml. 4.5, O.Sabol 4.5, M.Stopko 3.5 - M.Mitrík 1)

Tabuľka

1. AŠK Maria Huta A 2 2 0 0 0 28:8 6

2. STK Severka Kežmarok A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. STO Letanovce A 2 2 0 0 0 26:10 6

4. ŠKST Spišské Vlachy A 2 1 1 0 0 19:17 5

5. TJ Javorinka Levoča A 2 1 0 1 0 24:12 4

6. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 1 0 1 0 21:15 4

7. ŠK Veterán Poprad A 2 1 0 1 0 18:18 4

8. Slavoj Spišská Belá A 2 1 0 1 0 17:19 4

9. TJ STO Slovenská Ves A 2 0 1 1 0 15:21 3

10. ŠKST Spišský Štvrtok A 2 0 0 2 0 15:21 2

11. MŠK STO Krompachy A 2 0 0 2 0 3:33 2

12. Fortuna Kežmarok C 2 0 0 2 0 3:33 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Vihorlatská, muži, 2. kolo

MŠK VSTK Vranov n/T C - TJ Šimonka Čierne nT A 8 : 10 (K.Paľko 4, M.Fečo 3, Ľ.Jurkanin 1 - R.Kachman 3.5, R.Haňo 2.5, B.Kachman ml. 2.5, J.Kachman 1.5); OŠK Kamienka A - ŠKST Zemplín. Hámre A 16 : 2 (J.Gajdoš 4.5, M.Stoi 4.5, D.Gajdoš ml. 3.5, L.Beľančin 3.5 - J.Dzubák 1, J.Topoľančin 1); STO Košarovce A - ŠKST Humenné C 15 : 3 (J.Bučko 4.5, K.Karabinčík ml. 4, A.Sabol 3.5, P.Kaňuk 3 - A.Pavlotty 2.5, M.Gajdoš 0.5); STO Snina B - OŠK Vyšný Žipov A 4 : 14 (R.Galanda 2, M.Bajus 1, M.Beňatinský 1 - M.Jakubčin 4.5, O.Vagaský 4.5, P.Stredný 2.5, J.Bašista 1.5, J.Dolinský 1); STO TTC Kochanovce A - STO Dlhé n/Cirochou A 11 : 7 (P.Šepeľa 4, M.Gajdoš 2.5, O.Balogáč 2.5, S.Hromňák 2 - T.Kolesár 3.5, P.Barnišin 2.5, P.Milčík 1); MŠK VSTK Vranov n/T D - ŠKST Kamenica n/Cir. B 6 : 12 (I.Hudáková 4.5, M.Holp 1, M.Čurlej 0.5 - Z.Szilagi 3.5, P.Beniak 3.5, F.Sojčák 3, Š.Šram 2)

Tabuľka

1. OŠK Kamienka A 2 2 0 0 0 32:4 6

2. OŠK Vyšný Žipov A 2 2 0 0 0 27:9 6

3. TJ Šimonka Čierne nT A 2 2 0 0 0 22:14 6

4. ŠKST Kamenica n/Cir. B 2 1 1 0 0 21:15 5

5. STO TTC Kochanovce A 2 1 1 0 0 20:16 5

6. STO Dlhé n/Cirochou A 2 1 0 1 0 20:16 4

7. STO Košarovce A 2 1 0 1 0 20:16 4

8. MŠK VSTK Vranov n/T C 2 0 1 1 0 17:19 3

9. MŠK VSTK Vranov n/T D 2 0 1 1 0 15:21 3

10. STO Snina B 2 0 0 2 0 9:27 2

11. ŠKST Zemplín. Hámre A 2 0 0 2 0 8:28 2

12. ŠKST Humenné C 2 0 0 2 0 5:31 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Šariš. - Dukl., muži, 2. kolo

TJ Magura Zborov A - STK Lipany A 6 : 12 (J.Juročko 3, M.Vanta 1, M.Rondzik 1, M.Sabol 1 - R.Roba 4.5, J.Krehlík 3.5, P.Roba 2, R.Fedurco 1.5, L.Genčur 0.5); OŠK Šariš. Michaľany B - JMC Lužany pri Topli B 13 : 5 (V.Žofčák 4.5, J.Marton 4.5, D.Špinler 2.5, D.Vaňo 1, T.Macko 0.5 - S.Kočiš 2, J.Vajda 1, M.Cigán 1, M.Sabol 1); ŠŠK Centrál Svidník B - ŠKP Prešov A 5 : 13 (K.Kurej 4, P.Štefanco 1 - I.Dacko 3.5, M.Gombik 3.5, K.Letkovský ml. 3.5, F.Kravec 2.5); STK Lemešany B - STMK Stropkov A 7 : 11 (M.Opina 2.5, J.Surgent 2.5, M.Szarvaš 1, M.Sabol 1 - M.Antoš 3.5, Ľ.Mitter 3.5, V.Mihok 2, M.Malina 2); ŠAZZOH Hendrichovce A - STO Sedlice B 12 : 6 (J.Kacvinský 4.5, R.Polák 3.5, Ľ.Buzinkay 2.5, J.Beliš 1.5 - J.Veľas 3, M.Rusinko 1, R.Molitoris 1, P.Maťašovský 1); Športklub MSS Prešov A - OŠK ST Bzenov-Janov A 17 : 1 (J.Lipták 4.5, M.Petrovský 4.5, V.Sekera Mikluš 4, F.Merčák 4 - J.Pribula 0.5, V.Lučanský 0.5)

Tabuľka

1. ŠAZZOH Hendrichovce A 2 2 0 0 0 27:9 6

2. OŠK Šariš. Michaľany B 2 2 0 0 0 25:11 6

3. STMK Stropkov A 2 2 0 0 0 21:15 6

4. Športklub MSS Prešov A 2 1 1 0 0 26:10 5

5. STK Lipany A 2 1 1 0 0 21:15 5

6. ŠKP Prešov A 2 1 0 1 0 19:17 4

7. STK Lemešany B 2 1 0 1 0 19:17 4

8. TJ Magura Zborov A 2 0 1 1 0 15:21 3

9. JMC Lužany pri Topli B 2 0 1 1 0 14:22 3

10. ŠŠK Centrál Svidník B 2 0 0 2 0 13:23 2

11. STO Sedlice B 2 0 0 2 0 12:24 2

12O. ŠK ST Bzenov-Janov A 2 0 0 2 0 4:32 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Zempl. - Košická, muži, 2. kolo

SŠK Poproč B - ŠKST Michalovce D 5 : 13 (M.Harčarik 1.5, M.Gumáň 1.5, P.Juhár 1, D.Majcher 1 - T.Terezka 4, Ľ.Soták 3.5, M.Dugas 3, P.Lugoš 2.5); OKST Somotor B - TJ Čečehov B 5 : 13 (S.Sopko 2.5, G.Gánoczi 1.5, T.Nagy 1 - R.Habura 4.5, P.Kondáš 4, N.Riebesam 3, J.Gerboc 1.5); KST plus 40 Trebišov A - OKST Duby Parchovany A 9 : 9 (E.Ščerba 4, A.Bandoľa 3.5, M.Síkora 1.5 - M.Leščinský 2.5, P.Kos st. 2.5, J.Lehončák 2, M.Olejár 1, D.Račok 1); ŠKST Sokol Vojčice C - OKST Regmont Hraň A 13 : 5 (J.Drabiščák 4.5, J.Mihok 3.5, J.Hadinger 3.5, M.Poľačok 1.5 - J.Juroš 3, M.Mihajlo 1, R.Jarábek 1); ŠK STO Kráľovce A - TTC Vojany Tigers B 7 : 11 (P.Papáč 3.5, M.Soľar 2, J.Pekár 1, Ľ.Tkáč 0.5 - Z.Krajnyik 4, J.Lukáč 2.5, L.Molnár 2.5, J.Franko 2); SO-ZŠ MIHRA Bracovce B - STK Slávia Sobrance A 8 : 10 (B.Čuri 4.5, V.Červenák 3.5 - M.Levický ml. 3, M.Levický st. 2.5, M.Hajaš 2.5, V.Timočko 2)

Tabuľka

1. STK Slávia Sobrance A 2 2 0 0 0 28:8 6

2. TTC Vojany Tigers B 2 2 0 0 0 28:8 6

3. ŠKST Michalovce D 2 2 0 0 0 28:8 6

4. OKST Duby Parchovany A 2 1 1 0 0 22:14 5

5. KST plus 40 Trebišov A 2 1 1 0 0 19:17 5

6. TJ Čečehov B 2 1 0 1 0 16:20 4

7. SŠK Poproč B 2 1 0 1 0 15:21 4

8. ŠKST Sokol Vojčice C 2 1 0 1 0 14:22 4

9. SO-ZŠ MIHRA Bracovce B 2 0 0 2 0 16:20 2

10. OKST Regmont Hraň A 2 0 0 2 0 13:23 2

11. OKST Somotor B 2 0 0 2 0 10:26 2

12. ŠK STO Kráľovce A 2 0 0 1 1 7:29 1

VSSTZ Košice - 4. liga, Podtatranská, muži, 2. kolo

TJ Sokol Jakubany A - MŠK Adento Svit A 11 : 7 (M.Kandrik 4.5, J.Starinský 3, M.Pokrivčák 2, K.Sykora 1.5 - L.Markovič 2.5, M.Šebest 2, M.Benko st. 1.5, A.Ďuriš 1); ŠK Veterán Poprad B - TJ STO Slovenská Ves B 7 : 11 (M.Šifra 4, T.Bujňák 1, T.Horák 1, T.Valluš 1 - M.Habiňák 3.5, P.Roth 3.5, M.Strišovský 3.5, J.Pašinský 0.5); STO Poprad Veľká A - TJ Požiarnik Rakúsy A 10 : 8 (J.Pekarčík 3.5, M.Pisarčík 2.5, Ľ.Pisarčík 2.5, M.Benko 1.5 - P.Ištók 3, P.Andráš 2, S.Andráš 2, M.Kuruc 1); STO Spišské Bystré A - TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 13 : 5 (P.Škyrta 4.5, F.Bednár 4.5, J.Kundis 2, J.Vitko 2 - T.Hovana 1.5, P.Hovana 1.5, J.Čarnogurský 1, A.Hovana st. 1); TJ Javorinka Levoča B - STK Severka Kežmarok B 12 : 6 (J.Seman 4.5, S.Balogh 3.5, D.Hanisko 3.5, S.Taratuta 0.5 - O.Koša 2, M.Kvasňák 2, E.Saloň 1, A.Funket 1); St. Ľubovňa/Jakubany B - TJ Spišský Štiavnik A 9 : 9 (J.Venglár 3.5, Ľ.Kunák 2.5, J.Štucka ml. 2, J.Pavlík 1 - T.Černický 4.5, J.Strakuľa st. 2, I.Kusko 1.5, F.Strakuľa 1)

Tabuľka

1. STO Spišské Bystré A 2 2 0 0 0 27:9 6

2. STO Poprad Veľká A 2 2 0 0 0 24:12 6

3. TJ Spišský Štiavnik A 2 1 1 0 0 24:12 5

4. St. Ľubovňa/Jakubany B 2 1 1 0 0 20:16 5

5. TJ Požiarnik Rakúsy A 2 1 0 1 0 21:15 4

6. MŠK Adento Svit A 2 1 0 1 0 20:16 4

7. TJ Sokol Jakubany A 2 1 0 1 0 18:18 4

8. TJ STO Slovenská Ves B 2 1 0 1 0 16:20 4

9. TJ Javorinka Levoča B 2 1 0 1 0 15:21 4

10. ŠK Veterán Poprad B 2 0 0 2 0 12:24 2

11. STK Severka Kežmarok B 2 0 0 2 0 10:26 2

12. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 0 0 2 0 9:27 2

VSSTZ Košice - 4. liga, Spiš. - Gem., muži, 2. kolo

S.T.K. Plešivec A - ŠKST Spišské Vlachy B 7 : 11 (P.Bakoš 2.5, F.Nemčok 2.5, S.Drenko 2 - M.Hric 3.5, P.Lesniak 3.5, R.Hric 2, B.Nemčík 2); ŠK Jablonov n/Turňou A - ŠK Harichovce A 10 : 8 (A.Balázs ml. 4.5, A.Herczeg 3.5, A.Herczeg 2 - M.Hadidom 3, L.Lizanec 2.5, Ľ.Hrušovský 1.5, F.Mlynarčík 1); STO Letanovce B - STK Gemerská Poloma A 0 : 18 ( - R.Babič 4.5, M.Trojan 4.5, J.Trojan 4.5, P.Čarnoky 4.5); Geológ Rožňava C - BBF Spišská Nová Ves A 11 : 7 (I.Minčev 3.5, P.Gallo 3.5, P.Fabián 2.5, J.Gallo st. 1.5 - J.Sagula 4, T.Farkašovský 2, L.Novotný 1); AŠK Maria Huta B - OTJ STO Jamník A 15 : 3 (A.Šebestyenová 4.5, O.Sabol 4.5, M.Stopko 4, J.Tokarčík st. 2 - J.Balla 1.5, M.Grzyb 1.5)

Tabuľka

1. AŠK Maria Huta B 2 2 0 0 0 30:6 6

2. STK Gemerská Poloma A 2 2 0 0 0 29:7 6

3. Geológ Rožňava C 2 2 0 0 0 22:14 6

4. ŠK Harichovce A 2 1 0 1 0 22:14 4

5. BBF Spišská Nová Ves A 2 1 0 1 0 21:15 4

6. ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 0 1 0 17:19 4

7. ŠKST Spišské Vlachy B 2 1 0 1 0 15:21 4

8. S.T.K. Plešivec A 2 0 0 2 0 10:26 2

9. STO Letanovce B 2 0 0 2 0 4:32 2

10. ŠKST Margecany B 1 0 0 1 0 7:11 1

11. OTJ STO Jamník A 1 0 0 1 0 3:15 1

OSTZ Rožňava 5. liga Gemer, 1. kolo

ŠKST Slavošovce - MŠK Dobšiná A 7:11 (Gecelovský Matej 3/1.5, Boldi Nikolas 3/1.5, Benčko Marek 1/3.5, Gecelovský Igor 0/2.5, Kliment Miloš 0/2 - Lenkey Milan 4.5/0, Nemeth Miloš 2/2, Hutník Jaroslav 1.5/1, Hlavačik Štefan 1.5/3, Rochfaluši Vladimír 1.5/1). TJ Tatran Betliar - ŠK Henckovce B 14:4 (Šebesta Peter st. 4.5/0, Árvay Ľubomír 3.5/1, Teraj Michal 3.5/1, Lipták Ondrej 2.5/2 - Fafrák Ivan 3/1.5, Šimon Peter 1/3.5, Zagiba Ján 0/4.5, Fafrák Slavomír 0/4.5). ŠK Henckovce A - STK Honce A 12:6 (Šramko Boris 4/0.5, Breznen Ľubomír 3.5/1, Murza Štefan 3/1.5, Kušnier Jozef 1.5/3 - Gallo Peter 2.5/2, Džubák Ján 2/2.5, Ambrus Ferenc 1/3.5, Spišák Miroslav 0.5/4). STK Gemerská Poloma B - TJ Geológ Rožňava D 8:10 (Černický Maximilián 2.5/2, Čarnoky Peter 2.5/2, Leitner Walter 2/2.5, Gajdoš Jaroslav 1/2, Černická Anna 0/1.5 - Minčev Ilko 4.5/0, Gallo Ján st. 2.5/2, Tomášik Ondrej 2/2.5, Kolárik Stanislav 1/3.5). ŠKST Gočovo - STK Baník Rakovnica A 12:6 (Bobrík Ján 4.5/0, Naňo Vladimír 3/1.5, Kračun Martin 3/1.5, Rybár Milan 1.5/3 - Lesňák Peter 3.5/1, Blahút Stanislav 1.5/3, Chlebuš Radoslav 1/3.5, Maťáš Viliam 0/4.5).

OSTZ Rožňava 6. liga Gemer, 1. kolo

STK Baník Rakovnica B - ŠK Jablonov nad Turňou B 5:13 (Domik Ladislav 2.5/2, Králik Štefan 1/3.5, Német Jaroslav 1/3, Gerenyi Matej 0.5/0, Tóth Kamil 0/2.5, Sedlák Ľuboslav 0/2 - Barczi Lóránt 4/0.5, Jakab Alexander 3.5/1, Kardos Pavol 3.5/1, Jánosdeák Dávid 2/2.5). TJ Geológ Rožňava E - STK Sokol Krásnohorské Podhradie 5:13 (Jerga Michal 3/1.5, Ferko René 1.5/3, Junger Ján 0.5/0, Pitschman Jakub 0/4.5, Horváth Krisztián 0/2, Gažik Patrik 0/2 - Gaži Lukáš 4.5/0, Máté Alexander 3.5/1, Skokan Gabriel 3/1.5, Darvaš Ján 2/0, Hatala Milan 0/2.5). STK Honce B - Obec Čierna Lehota 12:6 (Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 2.5/2, Kamenský Milan 1.5/3 - Hric Ján 3/1.5, Oravec Jaroslav 2/2.5, Oravec Vladimír 1/3.5, Hric Ján ml. 0/4.5). STK Kras Silica - Vajda Team Dobšiná 4:14 (Dely Attila 3/1.5, Kovács Alexander 1/2.5, Bokros Benjamin 0/1, Bokros Gabriel 0/4.5, Farkas Ladislav 0/3, Kovács Dezider 0/1.5 - Červenák Roman 4.5/0, Červenák Ján 3.5/1, Bubenčík Marián 3/1, Krága Štefan 1.5/1, Kašpar Štefan 1.5/1). MŠK Dobšiná B - STO Hrhov 10:8 (Lenkey Vladimír 4.5/0, Molčan Ľubomír 3/1.5, Červenák Stanislav 1.5/2, Polanecká Gabriela 1/3.5, Červenák Martin 0/1 - Jánosdeák Peter 3.5/1, Grulyo Dominik 2/2.5, Proks Marek 2/2.5, Pogány Ádám 0.5/4).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Úprava osobného motorového vozidla
  5. Important information for Brazilians living in Slovakia
  6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  7. Vitajte v postapokalyptickom svete
  8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. Päť chýb pri zateplení strechy
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 569
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 798
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 585
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 540
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 824
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 723
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 575
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 370
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 171
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 156
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Stolný tenis

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

Hlavné správy z MY Gemer

Zadržali cudzincov, ktorí nedovolene prekročili hranice

Jedna žena mala pozitívny test na koronavírus.

Ilustračné.

Most pri Strážskom je už skolaudovaný a sprejazdnený

Jeho opravu stihla košická župa do roka.

Práce na moste sa už skončili.
Mobilné odberové miesto.

Morské oko zaznamenalo počas leta vysokú návštevnosť

Horské jazero si obľúbili najmä cyklisti.

Morské oko.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Sedemnásťročného chlapca zavalil strom

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes dopoludnia na pomoc 17-ročnému chlapcovi, ktorého v lesnom teréne v katastri obce Zákopčie zavalil strom.

Už ste čítali?